Salon Kurulumu

Salon Kurulumu için
Doğru Yerdesiniz!

Salon kurulumu; CrossTraining, CrossFit, Weightlifting, PowerLifting ya da Fitness gibi kendine has spor ekipmanları kullanılan spor branşlarında tecrübe ve teknik bilgi sahibi olmayı gerektirir. İzlemeniz gereken kurulum yolunda, kaliteli sağlam ve üretiminin her aşamasında kontrollerden geçmiş, standartlara uygun özel bir markanın olması da sizin işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Salon Kurulumu için Doğru Marka, Doğru Ekipman Gerekir

Salon kurulumu için gereken spor salonu ekipmanları seçilmesi, salon ölçüleri ve kullanım alanlarına en uygun ekipmanların belirlenmesi, ekipmanların size sorunsuz şekilde ulaşması ve salonda doğru şekilde kurulum yapılması en önemli aşamalardır.

KingsBox Türkiye olarak KingsBox markasının çeşitli Avrupa ülkelerinde kurmuş olduğu salonlardan edindiği tecrübeyi de arkamıza alarak, Türkiye’de salon kurulumu amacıyla yola çıkan sporsever girişimcilerin her adımında yanında olmak öncelikli amacımızdır.

Doğru ürünleri, en doğru marka ile sizlere getirdiğimize inanıyoruz.

Salon Kurulumu için Bilmemiz Gerekenler

Avrupa merkezli bir şirket olan KingsBox’un tüm ürünleri, konusunda uzman teknik bir ekip tarafından tasarlanır ve Avrupa standartlarına uygunluğu Avrupa’da test edilir. Daha sonra KingsBox bünyesinde bulunan sporculara ve Avrupa’da anlaşmamız olan spor salonlarına gönderilerek spor aletlerinin birebir test edilmesi sağlanır. Bu sporcular ve spor salonlarından gelen öneriler doğrultusunda da gereken değişiklikler yapılarak, ürünler son hali ile satışa çıkar.

Bir Salon Kurulumu Projesi Ne Kadar Sürer?

Salon Kurulumu için bir projeye başlamadan önce, planlarınız ile ilgili bazı temel bilgilere ihtiyacımız olacak.

  • Salon ölçüleri
  • Salon için yatırım bütçeniz
  • Salonda aynı anda çalışmasını hedeflediğiniz kişi sayısı
  • Salonda vermek istediğiniz hizmetler temel olarak ilk edinmemiz gereken bilgilerin başında gelmektedir.

Bu aşamada bize sunacağınız her ek bilgi ve öneri tabii ki çalışmalarımızı çok daha kolaylaştıracaktır.

KingsBox Ürünleri Avrupa’da Test Edilerek Piyasaya Çıkar

KingsBox Türkiye stoklarında bulunan ürünler salon kurulumu tasarımı yapılan mekana hemen teslim edilir. Stoklarımızda bulunmayan ya da salon ölçüleri belirlenerek yapılması gereken diğer KingsBox ürünleri için de üretim aşamaları değerlendirilerek detaylı bilgi verilir.

KingsBox Türkiye Takımı Sizi Bekliyor!

Aklınıza takılan her konuda KingsBox Türkiye ekibi ile iletişime geçebilir,
salon kurulumu ya da spor salonu ekipmanları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Comments (0)

Leave a reply

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?