Kargo Bilgileri

ÜRÜN GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

KingsBox Türkiye’den verdiğiniz siparişleriniz (özel üretim ve salon kurulumu hariç) Türkiye stoklarında olan ekipmanlar olarak 3 iş gününde kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketine teslim edilmesi sonrasında, teslimat süresi İstanbul il sınırları için “1-2” iş günü, İstanbul ili sınırları dışı için ise “3 ile 5” iş günü arasındadır. Şirketimizin tüm kargoları Yurtiçi Kargo ya da Sürat Kargo’ya teslim edilmekte olup, özel talepleriniz doğrultusunda ‘alıcı ödemeli’ olarak farklı firmalarla da gönderim yapılır.

ÖNEMLİ NOT: Ekipmanlarda gönderim, stok durumuna veya ürün renk seçimine bağlı 10-14 gün arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerin açıklamalarında detaylı bilgiyi bulabilir, iletişim numaralarımızdan bizimle ileişime geçebilirsiniz.

KARGO ÜCRET BİLGİLERİ

Kargo ücretleri ürünlerimizin ölçüleri ve ağırlıklarına göre hesaplanmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

“Kargo ücretsiz” olarak satışa çıkan ürünlerde kargo ücreti KingsBox Türkiye tarafından karşılanmaktadır.

KARGO FİRMA DETAYLARI

Satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili, kargo takip sisteminden izleyebilmeniz için tarafınıza Kargo Takip numarası gönderilir. Bu şekilde kargonuzun son durumunu takip edebilirsiniz.

Adrese teslim olacak ürünlerde eğer adresinizde bulunamazsanız, kargonuz ilgili kargo şirketinin şubesine döner. En fazla 3 iş günü şubede bekletilir ve sonrasında bize iade eder. Bu şekilde firmamıza iade edilen ürünler için yeniden kargo işlemi başlatılır, ödeme ”alıcı” tarafındna karşılanır.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ YOKTUR!

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?