Hakkımızda

KingsBox Türkiye’ye Hoşgeldiniz

KingsBox markası 2015 yılında Slovenya’da, spor konusunda önemli bir amaç için kuruldu: Salon kurulumu ve bireysel ihtiyaçlara yönelik, fonksiyonel egzersizlerde kullanılmak üzere en kaliteli ekipmanları üretmek!

KingsBox markasından etkilenmemizin en önemli nedeni, şirket olarak kurulurken gönüllerindeki asıl nedendi. Şirketi sadece işin işleyiş kısmı olarak gören KingsBox, tamamen spor alanında bir aile yapısı kurmak ve crossfit ya da fonksiyonel egzersizlerin ortak değer olarak desteklenmesiydi. PowerBox Spor Malzemeleri San. Tic. A.Ş olarak bizim de spora gönül vermemiz KingsBox Türkiye girişimimiz için bir adım oldu. Böylece distribütörlük olarak anlaşmamızı imzalarken KingsBox ailesine katıldığımız için son derece memnunduk.

KingsBox Ürünleri EU Standartlarında

Fonksiyonel egzersiz çalışmaları yapılırken en önemli konu doğru ekipmanla çalışmaktır. Ekipmanın kaliteli ve güvenilir olması, antremanların zorlayıcı olması ile yine ekipmanın sağlam ve dayanıklı olması sporcunun sakatlanmadan bu çalışmaları yapmasını sağlar. PowerBox olarak KingsBox markasını seçmemizin önemli bir nedeni de EU standartlarına sahip olmasıdır. Avrupa’da üretilen ve Avrupa standartlarında test edilen bu ürünler ülkemizin sporcuları açısından da güvenilir olacak.

Sizler de KingsBox Türkiye dünyasına hoşgeldiniz!

      Bekleme Listesine Katılın Ürün stoğa ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya bırakın.
      Görüşmeyi Başlat
      Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?